navimg
  • Mandriva Linux 2008
    Systemy
    mandriva-logo_0Mandriva Linux, poprzednio znany jako Mandrake linux, został stworzony w 1998 w celu uczynienia Linuksa łatwiejszym w użytkowaniu dla wszystkich. Wtedy Linux był już znany jako bardzo wydajny i stabilny system.
    Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, Mandriva oferuje siłę i stabilność Linuksa zarówno dla zwykłych użytkowników jak i profesjonalistów jednocześnie zapewniając łatwe w użytkowaniu oraz przyjemne środowisko.Start Foto Lumix Leica
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Lumix Leica

FZ28_front


Lumix DMC-L1 + ob. LEICA D VARIO-ELMARIT 14-50mm

W zestawie z aparatem obiektyw LEICA D VARIO-ELMARIT 14-50mm f2.8-3.5 ASPH.

Pierwsza lustrzanka cyfrowa Panasonica. Rynek fotografii cyfrowej zdecydowanie nabiera innych kształtów. Leica pokazuje swój pierwszy obiektyw kompatybilny z systemem 4/3, a Panasonic lustrzankę DMC-L1 z wymienną optyką na ten właśnie standard.

Każdy, kto po raz pierwszy zobaczy DMC-L1, na pewno zauważy jego duże podobieństwo do tradycyjnych aparatów analogowych. Konstrukcja korpusu oraz specjalne pokrętło do regulacji czasu otwarcia migawki budzą respekt. Jeśli dołączymy do body wspomniany obiektyw Leica, otrzymamy jeszcze ręczną regulację przysłony (za pomocą pierścienia na obiektywie).

W nowej lustrzance zastosowano Sensor Live MOS o dużej rozdzielczości 7,5 megapiksela, co pozwala na wywoływanie wysokiej jakości odbitek w formacie A3. Zdjęcia zapisywane na kartach pamięci SD posiadają maksymalną rozdzielczość 3136x2352 pikseli.

Dokładna charakterystyka nowego sensora Live MOS (informacja prasowa Olympusa Polska):

* Rozdzielczość: 7,5 megapiksela, z doskonałą charakterystyką działania w słabszych warunkach oświetleniowych.
* Ziarno: Technologie "niskich szumów" zapewniają zredukowanie ziarnistości obrazu.
* Zakres tonalny: Uproszczenie rejestru transferu oraz innych układów pozwoliło na uzyskanie większej powierzchni fotodiody i osiągnięcie poziomu czułości i reakcji właściwych sensorom FFT-CCD.
* Niskie zużycie energii: Wymagania poboru energii są prawie o połowę niższe niż w sensorach FFT-CCD.
* Wysoka prędkość: Prosta struktura układu przyczynia się do ogólnego szybszego przetwarzania.

Użytkownik widzi sfotografowany obraz na 2,5-calowym wyświetlaczu LCD o rozdzielczości 207 000 pikseli. Lumix DMC-L1 został wyposażony w filtr fal naddźwiękowych (Supersonic Wave Filter). Za jego pomocą usuwane są zanieczyszczenia, które znalazły się na sensorze np. podczas wymiany obiektywów.

Za wysoką jakość obrazu, szybkie działanie aparatu oraz niskie zużycie energii odpowiada procesor obrazu Venus Engine III. Nowy procesor doskonale oddwzorowuje barwy i dodatkowo obniża poziom szumów.
Informujemy, że Panasonic Polska wprowadził tzw. e-Gwarancję. Dzięki niej klienci są zobowiązani do przedstawienia w punktach serwisowych jedynie dowodu zakupu. Żadne inne dokumenty nie są potrzebne. Więcej informacji na temat e-Gwarancji: www.panasonic.pl.

Najważniejsze cechy aparatu:
Matryca 4/3 Live MOS o rozdzielczości 7.5 miliona pikseli.
* Metalowy korpus.
* Nowoczesny procesor obrazu Venus Engine III.
*
Tradycyjna konstrukcja korpusu m.in. zastosowano specjalne pokrętło do regulacji czasu otwarcia migawki.
Ultradźwiękowy filtr strząsający kurz.
* Współpraca z szeroka gamą obiektywów otwartego systemu 4/3.
* Zgodność ze standardem PictBridge - bezpośrednie połączenie drukarki z aparatem z pominięciem komputera.

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas