navimg
  • Windows 2000
    Systemy
    win2000_logoPrzede wszystkim Windows 2000 to nie kolejna aktualizacja systemu Windows 95/98, Microsoft wyraźnie podkreśla, że jego najnowszy system operacyjny jest przeznaczony głównie dla użytkowników biznesowych. Jeśli komputera używasz częściej do pracy, Windows 2000 będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem, twoje dane będą o wiele bardziej bezpieczne niż w Windows 95/98, otrzymasz rozbudowane narzędzia zarządzania systemem oraz potężną stabilność (jak na produkty Microsoftu).

Start Komputery ASUS 1015PEM
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

ASUS 1015PEM

Nasza cena 1499,-
Stworzony zgodnie z tradycją płaskich i lekkich netbooków, Eee PC™ Seashell 1015PE idzie o krok dalej dzięki bardziej zaokrąglonym krzywiznom, które nadają mu jeszcze bardziej opływowy kształt. Dodatkowo, dzięki kontrastującej grze światła i cieni i różnym kolorom, 1015PE jest jedyny w swoim rodzaju.

1015PE - Stworzony do pracy w ruchu

Asus_1015PEMDoskonały dla osób podróżujących, Eee PC™ Seashell 1015PEM jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu zmieści się w każdym bagażu. 1015PE łatwo mieści się do plecaka i zawsze może towarzyszyć Ci w podróżach do innych krajów. Dzięki łączności z chmurami obliczeniowymi, zawsze będziesz mieć dostęp do swoich plików filmowych i muzycznych, i możliwość aktualizacji swojego bloga, aby opisać swoje podróże innym. Dzięki 1015PE nie będziesz się nudzić czekając na lotnisku.
Oszczędza energię i chroni planetę - 13,5 godziny pracy na baterii dzięki technologii Super Hybrid Engine

Szybszy niż kiedykolwiek wcześniej - N550 Atom Dual Core Procesor

Eee PC ™ 1015PEM jest radykalnym odejściem od innych netbooków, które zazwyczaj posiadają pojedynczy rdzeń procesory Atom ™. Dzięki Intel ® Atom ™ N550 procesor dual core, Eee PC ™ 1015PEM wyznacza nowe standardy wydajności netbooków. Co ważniejsze, Dual Core Procesor burzy dzisiejszą konwencję netbooków, oferując bogate doświadczenie wydajności. Pod względem wydajności, 1015PEM jest taktowany z prędkością co najmniej 23 procent większą niż jednordzeniowe netbooki.

Asus-Eee-Pc-1015PEMEee PC™ Seashell 1015PE to odpowiedź na zapotrzebowanie wśród klientów na stylowy netbook z możliwością długiej pracy na baterii. Bateria 1015PE pozwala na tak długi, 13,5-godzinny* czas pracy dzięki ekskluzywnej technologii Super Hybrid Engine firmy ASUS. SHE w sposób inteligentny dostosowuje ustawienia zasilania, aby zapewnić Ci taką wydajność procesora, jakiej potrzebujesz. W zależności od ustawień i rodzaju aplikacji, SHE tak dostosowuje zasilanie do danego zadania, aby zapewnić Ci najwyższą wydajność.

Producent przewidział konieczność szybkiego uruchomienia podstawowych usług intenetowych instalując Asus Express Gate co pozwala na uruchomienie przeglądarki lub komunikatora w kilka sekund. Jednak system operacyjny zainstalowany na tym netbooku Windows 7 startuje w około 45 sek. Natomiast instalacja Ubuntu 10.10 sprawia, że komputer uruchamia się w30 sek. a jego wydajność jest jeszcze lepsza nawet podczas pracy na wymagających programach. Ubuntu Maverick wspiera wszystkie elementy systemu bez dodatkowych driverów włącznie ze skalowaniem zasilania netbooka w celu oszczędności baterii.
Testowany egzemplarz pracował non stop wyświetlając filmy w rozdzielczości HD przez 8 godz. Przeglądając internet lub słuchając muzyki przedłużymy czas pracy nawet o 2 godz. 

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas