navimg
  • Windows 95
    Systemy
    Win95-LOGOWindows 95, absolutnym hitem okazała się jednak wypuszczona na rynek w 1995 r. wersja 4.0 systemu, nazywana początkowo Chicago, ale ogólnie znana jako Windows 95. Wersja ta od momentu swojej premiery w sierpniu 1995 zyskała sobie olbrzymie grono użytkowników na całym świecie, stając się jednocześnie najczęściej wykorzystywanym systemem operacyjnym zarówno w zastosowaniach profesjonalnych jak i domowych. Windows 95 w odróżnieniu od swoich poprzedników jest już bowiem zdecydowanie bardziej rozbudowany i wszechstronny.
Start Komputery Acer Aspire 5742
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Acer Aspire 5742

Nasza cena 1699,-
Nowe notebooki Acer Aspire 5742 idealnie pasują do potrzeb osób, które poszukują komputera do codziennych zadań, cechującego się wspaniałą funkcjonalnością, eleganckim wyglądem oraz ogromną wydajnością. Co więcej, modele te wyróżniają się zarówno parametrami technicznymi i wysoką użytecznością, jak również funkcjonalnym wzornictwem kojarzącym się z domowym komfortem.

Zalety:
Wysoka wydajność
Nowe notebooki Aspire 5742 są wyposażone w najlepsze procesory Intel® reagujące na wzrost obciążenia systemu w celu zapewnienia maksymalnej mocy obliczeniowej, potrzebnej do gier, pracy wielozadaniowej, czy multimedialnej rozrywki.

Pełna łączność
Aby zapewnić pełną łączność, zastosowano najnowocześniejsze technologie bezprzewodowe i przewodowe: łącze W-Fi, gigabitową kartę Ethernet oraz opcjonalny interfejs Bluetooth®. Ponadto, kamera internetowa Acer Crystal Eye o rozdzielczości 1,3 MP oraz wbudowany mikrofon pozwalają na korzystanie z wideo czata oraz uczestniczenie w wideokonferencjach.

Wysoka jakość obrazu
W notebookach Aspire 5742 zastosowano panele CineCrystal™ o formacie 16:9, rozdzielczości HD i przekątnej 15,6", które ze względu na ostry obraz o bogatych barwach i wyraźnych szczegółach doskonale nadają się do rozrywki i zastosowań multimedialnych.

Atrakcyjny wygląd
Starannie dobrane materiały oraz wykończenie powierzchni są zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne: opływowy kształt o zaokrąglonych krawędziach sprawia, że notebooki mają atrakcyjny wygląd, natomiast pokrywa o siatkowej powierzchni skutecznie chroni przez wyszczerbieniami i rysami.

Podstawowe parametry:
Procesor Intel® Core™ i5 Pentium® Dual-Core 2 GHz
Pamięć RAM 2GB
Dwuwarstwowy napęd DVD-Super Multi 8x
Dysk twardy 320 GB
Czytnik kart „2 w 1"obsługujący formaty Secure Digital™ (SD) Card, MultiMediaCard™ (MMC)
Wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 15,6" i rozdzielczości HD 1366 x 768 pikseli, format 16:9
Kamera o rozdzielczości 1280 x 1024
Karta sieciowa przewodowa 10/100 Mbps Ethernet
Karta sieciowa bezprzewodowa 802.11b/g/n/N
Akumulator 6-cell, 4400 mAh, czas pracy 3,5 h

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas