navimg
  • Mac OS
    Systemy
    Mac_OS_logoMac OS to system operacyjny komputerów Macintosh. Od wydania wersji 10.0 (Mac OS X), starsze wersje znane są jako Mac OS Classic. Pierwsza wersja systemu weszła do użytku publicznego w 1984 wraz z modelem Macintosh. Upowszechnione przez nią takie standardy graficznego interfejsu jak okna, rozwijalne menu, kursor myszy, kosz na niepotrzebne pliki stały się od tej pory podstawą współczesnych systemów operacyjnych.
     
Start Komputery ASUS K52N
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

ASUS K52N

Nasza cena 1725,-
Napędzany najnowszymi procesorami AMD

Wyposażone w najnowsze procesory AMD i karty graficzne ATI Mobility Radeon, laptopy K52N firmy ASUS zapewniają najwyższą mobilną wydajność w swojej klasie, zarówno w pracy, jak i rozrywce.
Płaski, stylowy profil

Dzięki płaskiemu i stylowemu profilowi, notebook ASUS K52N można wszędzie ze sobą zabrać, co czyni z niego doskonałego komputerowego kompana na każdy dzień.
Ergonomiczna klawiatura

Klawiatura chiclet, wyposażona w szerokie, odporne na zakurzenia klawisze, zapewnia wygodę nawet przy bardzo długim czasie pisania.
SmartLogon - rozpoznawanie twarzy przy logowaniu

K52N firmy ASUS wyposażono w bezpieczną i wygodną alternatywę dla logowania się za pomocą hasła - SmartLogon uczy się rozpoznawać twarz użytkownika w różnych warunkach oświetlenia, a nawet w nakryciu głowy.
Intuicyjny touchpad wielodotykowy

Wielodotykowy touchpad, w który wyposażono notebook K52N firmy ASUS, umożliwia łatwe przewijanie stron oraz powiększanie i pomniejszanie zdjęć.
Power4Gear

ASUS Power4Gear automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby zapewnić cichszą pracę.
Technologia Palm Proof

Touchpad wyposażony w technologię Palm Proof odróżnia powierzchnię palca i nadgarstka, dzięki czemu zapobiega przypadkowym ruchom kursora podczas pisania.
Wciągające przeżycia multimedialne

K52N firmy ASUS zapewnia wciągające przeżycia multimedialne dzięki 15,6-calowemu panelowi LED o proporcjach obrazu 16:9, głośnikom Altec Lansing® i technologii SRS Premium Sound™. K52N firmy ASUS umożliwia podłączenie telewizorów, konsoli i innych urządzeń kompatybilnych z HDMI.
Wgłębiony zawias

Wgłębiony zawias w notebooku K52N firmy ASUS umożliwia ustawienie ekranu pod wygodniejszym kątem.

Podstawowe parametry

Procesor (producent) AMD®
Procesor (taktowanie) 2,2 GHz
Matryca (przekątna) 15,6 cale
Pamięć zainstalowana (pojemność) 2 GB
Pamięć (technologia) DDR3 1066Hz
Dysk twardy (pojemność) 320 GB
Napęd optyczny (typ) Super Multi DVD+/-RW/RAM
Karta graficzna (producent) ATI
Karta graficzna (model) Mobility™ Radeon® HD 4200

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas