navimg
  • Windows
    Systemy
    thumb_windowsWindows to ogólna nazwa jednego z najbardziej znanych systemów operacyjnych przeznaczonych na komputery klasy IBM PC. System ten, opracowany i systematycznie ulepszany przez amerykańską firmę komputerową Microsoft Corporation, na początku lat dziewięćdziesiątych, wykorzystując przejrzyste graficzne GUI, zrewolucjonizował sposób komunikacji przeciętnych użytkowników z komputerem, czyniąc go w pełni użytecznym narzędziem pracy i rozrywki również na polu domowych zastosowań.
Start Komputery ASUS K52N
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

ASUS K52N

Nasza cena 1725,-
Napędzany najnowszymi procesorami AMD

Wyposażone w najnowsze procesory AMD i karty graficzne ATI Mobility Radeon, laptopy K52N firmy ASUS zapewniają najwyższą mobilną wydajność w swojej klasie, zarówno w pracy, jak i rozrywce.
Płaski, stylowy profil

Dzięki płaskiemu i stylowemu profilowi, notebook ASUS K52N można wszędzie ze sobą zabrać, co czyni z niego doskonałego komputerowego kompana na każdy dzień.
Ergonomiczna klawiatura

Klawiatura chiclet, wyposażona w szerokie, odporne na zakurzenia klawisze, zapewnia wygodę nawet przy bardzo długim czasie pisania.
SmartLogon - rozpoznawanie twarzy przy logowaniu

K52N firmy ASUS wyposażono w bezpieczną i wygodną alternatywę dla logowania się za pomocą hasła - SmartLogon uczy się rozpoznawać twarz użytkownika w różnych warunkach oświetlenia, a nawet w nakryciu głowy.
Intuicyjny touchpad wielodotykowy

Wielodotykowy touchpad, w który wyposażono notebook K52N firmy ASUS, umożliwia łatwe przewijanie stron oraz powiększanie i pomniejszanie zdjęć.
Power4Gear

ASUS Power4Gear automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby zapewnić cichszą pracę.
Technologia Palm Proof

Touchpad wyposażony w technologię Palm Proof odróżnia powierzchnię palca i nadgarstka, dzięki czemu zapobiega przypadkowym ruchom kursora podczas pisania.
Wciągające przeżycia multimedialne

K52N firmy ASUS zapewnia wciągające przeżycia multimedialne dzięki 15,6-calowemu panelowi LED o proporcjach obrazu 16:9, głośnikom Altec Lansing® i technologii SRS Premium Sound™. K52N firmy ASUS umożliwia podłączenie telewizorów, konsoli i innych urządzeń kompatybilnych z HDMI.
Wgłębiony zawias

Wgłębiony zawias w notebooku K52N firmy ASUS umożliwia ustawienie ekranu pod wygodniejszym kątem.

Podstawowe parametry

Procesor (producent) AMD®
Procesor (taktowanie) 2,2 GHz
Matryca (przekątna) 15,6 cale
Pamięć zainstalowana (pojemność) 2 GB
Pamięć (technologia) DDR3 1066Hz
Dysk twardy (pojemność) 320 GB
Napęd optyczny (typ) Super Multi DVD+/-RW/RAM
Karta graficzna (producent) ATI
Karta graficzna (model) Mobility™ Radeon® HD 4200

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas