navimg
  • GPS
    Technologie
    navstar-gps_logoGPS-NAVSTAR (ang. Global Positioning System – NAVigation Signal Timing And Ranging) – system nawigacji satelitarnej obejmujący zasięgiem całą kulę ziemską. Zasada działania polega na pomiarze czasu dotarcia sygnału radiowego z satelitów do odbiornika. Znając prędkość fali elektromagnetycznej można obliczyć odległość odbiornika od satelitów.
Start Mobilne Asus EEE Pad
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Asus EEE Pad

ASUS Eee Pad

Asus Eee Pad Transformer to bezpośredni konkurent iPada 2. Tablet wyposażony został w szklany ekran o przekątnej 10,1 cala (matryca IPS), który pracuje w rozdzielczości 1280x800 pikseli.

"Transformer" składa się z dwóch części - 10-calowego ekranu z platformą Nvidia Tegra 2 oraz stacji dokującej, wyposażonej w klawiaturę QWERTY, touchpad oraz wbudowaną baterię i Wyjście mini HDMI pozwala przekazać obraz na zwykły monitor komputerowy lub telewizor.B-14

Eee Pad Transformer posiada moduł Bluetooth 2.1 + EDR i WiFi 802.11 b/g/n. Moduł GSM jest opcjonalny, nie zabrakło natomiast żyroskopu, akcelerometru, modułu GPS, czujnika światła oraz gniazdo kart pamięci SD

Tablet działa pod kontrolą systemu Google Android 3.0 (Honeycomb). We wnętrzu Eee Pada znalazł się układ Nvidia Tegra 2, który pozwala na płynne dekodowanie filmów wideo w rozdzielczości 720p.

E-8Zastosowany w Transformerze dwurdzeniowy procesor NVIDIA® Tegra™ 2 zapewnia krótszy czas reakcji, wyższą wydajność w pracy wielozadaniowej oraz szybsze wyświetlanie stron internetowych. Wykonany z wytrzymałego, odpornego na zadrapania szkła panel IPS pozwala na oglądanie multimediów nawet pod kątem 178°. Zastosowany w urządzeniu panel zapewnia dużą klarowność obrazu i gamę barw większą nawet o 50 proc. w porównaniu z innymi tabletami dostępnymi na rynku. Wbudowana technologia SRS Sound oferuje dynamiczne, stereofoniczne brzmienie. Osadzone w urządzeniu głośniki zapewniają maksymalną głębię basu. Cyfrowe kamery umieszczone z tyłu (rozdzielczość 5 MP) i z przodu tabletu (rozdzielczość 1,2 MP) umożliwiają robienie zdjęć i kręcenie filmów w jakości HD. Wbudowany mini port HDMI pozwala na oglądanie filmów wysokiej rozdzielczości.

Połączenie systemu Honeycomb z opracowanym przez firmę ASUS intuicyjnym interfejsem Waveshare i zaawansowanymi rozwiązaniami sprzętowymi czyni z tabletu Eee Pad Transformer urządzenie przenośne, które doskonale sprawdzi się zarówno w pracy biurowej, jak i w komunikacji w serwisach społecznościowych.

D-8Android Honeycomb firmy Google to system operacyjny zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem tabletów. Dzięki obsłudze Adobe® Flash® 10.2** i stale rosnącemu rynkowi aplikacji Android Market użytkownicy mają stały dostęp do rozrywki. Wygodne narzędzie ASUS Launcher pozwala użytkownikom uruchamiać oprogramowanie, zarządzać treścią oraz korzystać z usług internetowych.

Eee Pada wyposażono w dwa aparaty fotograficzne. Na tylnej ściance znajduje się cyfrówka z matrycą 5 Mpix, na przedniej - 1,2 Mpix.

Jako tablet, bateria urządzenia ma pozwolić na 8 godzin pracy, natomiast po przypięciu do stacji dokującej całość może pracować nawet 16 godzin!

Tablet Eee Pad Transfomer mierzy 12,9 milimetra grubości, natomiast waży 680 gramów

Ekran

Podświetlany ekran LED 10,1” z IPS (1280 x 800) typu multi-touch (obsługa 10 palców), szkło odporne na zarysowanie

System operacyjny

Android 3.0 Honeycomb

Platforma

NVIDIA® Tegra™ 2

Pamięć

LP DDR2 1 GB

Pamięć masowa

16GB/32GB (1) EMMC + nieograniczone miejsce w usłudze ASUS WebStorage (2)

Łączność bezprzewodowa

802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 + EDR

Aparat

1,2 MP (z przodu), 5 MP z autofokusem (z tyłu)

Interfejs

Dwufunkcyjne gniazdo audio (słuchawki / wejście mikrofonu); 1 x port mini HDMI 1.3a

1x czytnik kart Micro SD; 1x wewnętrzny mikrofon; 1x głośnik stereo

Interfejsy w mobilnej stacji dokującej (uwaga)

2x USB 2.0(5); 1x czytnik kart SD(5)

Czujniki

Akcelerometr, czujnik światła, żyroskop, e-kompas, GPS

Moduł 3G

Opcjonalny

Obsługa Flasha

Tak(3)

Wielozadaniowość

Tak

Specjalne aplikacje

ASUS Launcher, MyLibrary, MyNet, MyCloud, menedżer plików, synchronizacja z komputerem PC

Bateria

9,5 godziny; bateria litowo-polimerowa 24,4Wh(4), 16 godzin pracy w stacji dokującej

Rozmiar / waga

271*177*12,98mm / 680g (z baterią)

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas