navimg
  • openSUSE 10.3
    Systemy
    novellsuseProjekt openSUSE jest ogólnoświatowym projektem prowadzonym przez społeczność a sponsorowanym przez firmę Novell. Zachęca do używania Linuksa we wszystkich dziedzinach oraz umożliwia bezpłatny i łatwy dostęp do dystrybucji openSUSE. Znajdziesz tu zarówno użytkowników jak i programistów, których wspólnym celem jest stworzenie najbardziej użytecznej i dopracowanej dystrybucji.


     
Start Mobilne Android TV BOX
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Android TV BOX

Smart_cam_on_tv

 

 

Urządzenie pozwalające przekształcić nasz monitor lub telewizor w komputer z możliwościami multimedialnymi.

Sercem urządzenia jest dwu lub czterordzniowy procesor, układ graficzny, kilka gigabajt pamięci, kamerka i mikrofon oraz niezbędne porty komunikacyjne. Całością steruje system operacyjny Android a urzytkownik przy pomocy klawiatury, pilota i myszki pracuje jak na zwykłym komputerze. Ilość i róznorodność oprogramowania pozwala dopasować urządzenie do własnych potrzeb zastępując tym samym stacjonarny komputer PC.

smart_cam

smart_cam_back

Urządzenie posiada uchwyt do mocowania na ramce ekranu telewizora lub monitora. Z tyłu widoczne są od lewej:

Przycisk reset oraz włacznik zasilania, gniazdo zasilania 5V, wyjcia AV, gniazdo ethernet, gniado HDMI, dwa porty USB2 oraz szczelina do zamontownia karty mikro SD. Wewnątrz pod górną pokrywą znajduje się antena karty WiFi.

W celu poprawienia jakości dzwięku do gniazda AV można podłączyć zestaw głośników od naszego PC. Do portów usb podłączamy klawiaturę i mysz a jeszcze lepiej odbiornik USB zestawu bezprzewodowego, wtedy drugie gniado mamy wolne.

W slocie karty można umieścić mikro SD 16-32 GB a w drugim porcie USB pendrive lub dysk USB.

Android TV BOX to koszt około 500 zł więc nie warto kupować telewizora typu SMART bo nasz zestaw będzie posiadałł jeszcze większe możliwości.

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas