navimg
  • Microsoft Vista
    Systemy
    logo_windows_vistaMicrosoft Windows Vista (Windows NT 6.0) to kolejna edycja systemu Windows firmy Microsoft (do 22 lipca 2005 znany był jedynie pod nazwą kodową Longhorn). Następca systemu Windows XP. Hasło reklamowe systemu to Clear Confident Connected, czyli Przejrzysty Pewny Połączony. Do nowości w Vista należy między innymi Windows Presentation Foundation (WPF, Avalon) i Windows Communication Foundation (WCF, Indigo). Miał się tam znaleźć także nowy system plików, WinFS, projekt ten został jednak porzucony.Start Mobilne Iphone 4
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Iphone 4

iphone-4

Od dziesięcioleci ludzie marzą o wideorozmowach. iPhone 4 pozwala zrealizować te marzenia. Wystarczy stuknąć przycisk, by z ekranu pomachać do dzieciaków, uśmiechnąć się do bliskiej osoby za oceanem lub widzieć, czy rozmówcę naprawdę rozbawił Twój żart. Tak właśnie wygląda rozmowa między dwoma telefonami iPhone 4 w sieci Wi-Fi. To naprawdę fantastyczny, innowacyjny sposób telefonicznego kontaktu.

FaceTime działa od razu, gdy tylko wyjmiesz telefon z pudełka — nie musisz konfigurować konta ani nicka. Korzystanie z FaceTime jest tak proste, jak to tylko możliwe. Załóżmy, że chcesz rozpocząć wideorozmowę z najlepszą przyjaciółką. Znajdujesz jej wpis w Kontaktach i stukasz przycisk FaceTime. A może jesteście już w trakcie rozmowy głosowej i chcecie przełączyć się na wideo? Również wystarczy stuknąć przycisk FaceTime na ekranie telefonu. W każdym przypadku na ekranie telefonu iPhone 4 u rozmówcy pojawi się zaproszenie do wideorozmowy. Po zaakceptowaniu zaproszenia zaczyna się wideorozmowa. Wszystko odbywa się bezproblemowo. I działa zarówno w pionowym, jak i poziomym układzie wyświetlacza.

Dwie kamery stworzone do wideorozmów.
iPhone 4 ma dwie wbudowane kamery — jedną z przodu nad ekranem, i drugą z tyłu, obok lampy błyskowej LED. Przednia kamera została zoptymalizowana na potrzeby rozmów FaceTime. Jej pole widzenia i ogniskowa idealnie odpowiadają typowej odległości twarzy od telefonu trzymanego w wyciągniętej ręce. W tej kamerze zawsze prezentujesz się w jak najlepszym świetle.

Pokaż innym, co widzisz — kamera jest także z tyłu.
Wyobraź sobie, że Twoja siostra wyjechała na studia i nie może być na urodzinach Twojego syna. Ale jest na to rada — rozmowa przez FaceTime. Na stole ląduje tort, Twojemu synkowi śmieją się oczy... po prostu musisz podzielić się tą chwilą. Stukasz przycisk i zanim zdążysz powiedzieć „Pomyśl życzenie", iPhone 4 przełączy się na tylną kamerę i zacznie przekazywać na żywo ten ważny moment. Kolejne stuknięcie powoduje powrót do przedniej kamery, w której widoczna jest Twoja twarz. Tyle radości, tak po prostu.

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas