navimg
  • Android
    Systemy
    android_icon_256Android – system operacyjny dla urządzeń przenośnych takich jak telefony komórkowe, tablety PC i netbooki. Android jest rozwijany przez Google i oparty na jądrze Linux oraz oprogramowaniu GNU. Początkowo był rozwijany przez firmę Android Inc. (kupioną później przez Google), później przeszedł pod skrzydła Open Handset Alliance.
Start Mobilne Iphone 4
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Iphone 4

iphone-4

Od dziesięcioleci ludzie marzą o wideorozmowach. iPhone 4 pozwala zrealizować te marzenia. Wystarczy stuknąć przycisk, by z ekranu pomachać do dzieciaków, uśmiechnąć się do bliskiej osoby za oceanem lub widzieć, czy rozmówcę naprawdę rozbawił Twój żart. Tak właśnie wygląda rozmowa między dwoma telefonami iPhone 4 w sieci Wi-Fi. To naprawdę fantastyczny, innowacyjny sposób telefonicznego kontaktu.

FaceTime działa od razu, gdy tylko wyjmiesz telefon z pudełka — nie musisz konfigurować konta ani nicka. Korzystanie z FaceTime jest tak proste, jak to tylko możliwe. Załóżmy, że chcesz rozpocząć wideorozmowę z najlepszą przyjaciółką. Znajdujesz jej wpis w Kontaktach i stukasz przycisk FaceTime. A może jesteście już w trakcie rozmowy głosowej i chcecie przełączyć się na wideo? Również wystarczy stuknąć przycisk FaceTime na ekranie telefonu. W każdym przypadku na ekranie telefonu iPhone 4 u rozmówcy pojawi się zaproszenie do wideorozmowy. Po zaakceptowaniu zaproszenia zaczyna się wideorozmowa. Wszystko odbywa się bezproblemowo. I działa zarówno w pionowym, jak i poziomym układzie wyświetlacza.

Dwie kamery stworzone do wideorozmów.
iPhone 4 ma dwie wbudowane kamery — jedną z przodu nad ekranem, i drugą z tyłu, obok lampy błyskowej LED. Przednia kamera została zoptymalizowana na potrzeby rozmów FaceTime. Jej pole widzenia i ogniskowa idealnie odpowiadają typowej odległości twarzy od telefonu trzymanego w wyciągniętej ręce. W tej kamerze zawsze prezentujesz się w jak najlepszym świetle.

Pokaż innym, co widzisz — kamera jest także z tyłu.
Wyobraź sobie, że Twoja siostra wyjechała na studia i nie może być na urodzinach Twojego syna. Ale jest na to rada — rozmowa przez FaceTime. Na stole ląduje tort, Twojemu synkowi śmieją się oczy... po prostu musisz podzielić się tą chwilą. Stukasz przycisk i zanim zdążysz powiedzieć „Pomyśl życzenie", iPhone 4 przełączy się na tylną kamerę i zacznie przekazywać na żywo ten ważny moment. Kolejne stuknięcie powoduje powrót do przedniej kamery, w której widoczna jest Twoja twarz. Tyle radości, tak po prostu.

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas