navimg
  • Windows 98
    Systemy
    win_98_130Windows 98, to kolejny system operacyjny, oferujący znacznie większe możliwości, niż jego poprzednik. Windows 98 jest również bardziej przyjazny dla laptopów, gdyż uznaje niemal wszystkie typy urządzeń PC Card, porty podczerwone IrDA, stacje dokujące oraz specyfikacje zarządzania zasilaniem: APM i ACPI. Wprowadzono również obsługę urządzeń peryferyjnych systemu Device Bay. Windows 98 jest również nieco szybszy od swojego poprzednika ale i bardziej od niego wymagający, aby na nim efektownie pracować trzeba mieć przynajmniej P166 MHz i min.32 MB RAM-u.
Start Mobilne Apple Ipad
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Apple Ipad

ipad_hero


Wszystkie programy wbudowane w iPada zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o dużym dotykowym ekranie Multi-Touch i zaawansowanych możliwościach całego urządzenia. I mogą działać w dowolnej orientacji. iPad z takimi programami potrafi robić rzeczy nieosiągalne dla innych urządzeń.
Safari
iPad to najlepszy sposób na sieć. Oglądaj całe strony WWW w układzie pionowym lub poziomym na dużym ekranie Multi-Touch. Wędruj po sieci, muskając ekran palcami.
Poczta
Program pocztowy na iPadzie jest bezkonkurencyjny. Podział ekranu i duża ekranowa klawiatura sprawiają, że na iPadzie praca z pocztą elektroniczną jest zupełnie nowym doświadczeniem.
Zdjęcia
Na wspaniałym ekranie IPS z podświetleniem LED zdjęcia wyglądają zachwycająco. Otwieraj albumy jednym stuknięciem. Wertuj zdjęcia, jedno po drugim. Lub odtwórz pokaz slajdów i pochwal się swoimi fotografiami.
Wideo
Duży ekran o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 9,7 cala czyni z iPada idealne urządzenie do oglądania podcastów, klipów wideo i innych materiałów.
YouTube
Z programem YouTube, zaprojektowanym specjalnie dla iPada, wyszukiwanie klipów wideo jest teraz jeszcze łatwiejsze. A oglądanie ich na olśniewającym ekranie iPada to czysta przyjemność. Zwłaszcza w formacie HD.
iPod
Sięgnij po swoją muzykę. Dotknij jej. Oglądaj okładki albumów w pełnych rozmiarach. Muzyka na iPadzie wygląda równie dobrze, jak brzmi.
App Store
W App Store znajdziesz ponad 200 000 programów, a prawie wszystkie z nich działają na iPadzie. Od gier po programy użytkowe.
iBooks
Czytanie na iPadzie to czysta przyjemność. Tekst jest wyraźny i jasny. Strony przewraca się palcem. A ze sklepu iBookstore można bezpłatnie pobierać książki będące własnością publiczną. Zacznij od ściągnięcia darmowego programu iBooks.
Mapy
iPad to prawdziwe okno na świat. Usługi Google — widok satelitarny i nowy widok terenu — pomogą Ci trafić na miejsce.
Kalendarz
Dom. Praca. I każde miejsce po drodze. Na iPadzie czytanie terminarzy i zarządzanie nimi jest bardzo proste — nawet jeśli chcesz pracować z więcej niż jednym kalendarzem naraz.
Notatki
Za sprawą dużego ekranu i klawiatury ekranowej iPad świetnie sprawdza się przy sporządzaniu podręcznych notatek. Użytkownik może nawet wysyłać przypomnienia do samego siebie.
 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas