navimg
  • DOS (Disk Operating System)
    Systemy
    thumb_250px-ms-dos_logoDOS jest jednym z najbardziej znanych, obok Microsoft Windows, systemów operacyjnych. Jego rozwój pokazuje, jak wyglądała ewolucja komputerów osobistych, kiedy pojawiały się techniki tworzące dzisiejsze komputery. Nazwa MS-DOS, to skrót od Microsoft Disk Operating System, czyli Dyskowy System Operacyjny firmy Microsoft. System działa głównie w trybie tekstowym. Wszystkie polecenia wydaje się za pomocą klawiatury.

Start Mobilne Apple Ipad
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Apple Ipad

ipad_hero


Wszystkie programy wbudowane w iPada zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o dużym dotykowym ekranie Multi-Touch i zaawansowanych możliwościach całego urządzenia. I mogą działać w dowolnej orientacji. iPad z takimi programami potrafi robić rzeczy nieosiągalne dla innych urządzeń.
Safari
iPad to najlepszy sposób na sieć. Oglądaj całe strony WWW w układzie pionowym lub poziomym na dużym ekranie Multi-Touch. Wędruj po sieci, muskając ekran palcami.
Poczta
Program pocztowy na iPadzie jest bezkonkurencyjny. Podział ekranu i duża ekranowa klawiatura sprawiają, że na iPadzie praca z pocztą elektroniczną jest zupełnie nowym doświadczeniem.
Zdjęcia
Na wspaniałym ekranie IPS z podświetleniem LED zdjęcia wyglądają zachwycająco. Otwieraj albumy jednym stuknięciem. Wertuj zdjęcia, jedno po drugim. Lub odtwórz pokaz slajdów i pochwal się swoimi fotografiami.
Wideo
Duży ekran o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 9,7 cala czyni z iPada idealne urządzenie do oglądania podcastów, klipów wideo i innych materiałów.
YouTube
Z programem YouTube, zaprojektowanym specjalnie dla iPada, wyszukiwanie klipów wideo jest teraz jeszcze łatwiejsze. A oglądanie ich na olśniewającym ekranie iPada to czysta przyjemność. Zwłaszcza w formacie HD.
iPod
Sięgnij po swoją muzykę. Dotknij jej. Oglądaj okładki albumów w pełnych rozmiarach. Muzyka na iPadzie wygląda równie dobrze, jak brzmi.
App Store
W App Store znajdziesz ponad 200 000 programów, a prawie wszystkie z nich działają na iPadzie. Od gier po programy użytkowe.
iBooks
Czytanie na iPadzie to czysta przyjemność. Tekst jest wyraźny i jasny. Strony przewraca się palcem. A ze sklepu iBookstore można bezpłatnie pobierać książki będące własnością publiczną. Zacznij od ściągnięcia darmowego programu iBooks.
Mapy
iPad to prawdziwe okno na świat. Usługi Google — widok satelitarny i nowy widok terenu — pomogą Ci trafić na miejsce.
Kalendarz
Dom. Praca. I każde miejsce po drodze. Na iPadzie czytanie terminarzy i zarządzanie nimi jest bardzo proste — nawet jeśli chcesz pracować z więcej niż jednym kalendarzem naraz.
Notatki
Za sprawą dużego ekranu i klawiatury ekranowej iPad świetnie sprawdza się przy sporządzaniu podręcznych notatek. Użytkownik może nawet wysyłać przypomnienia do samego siebie.
 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas