navimg
  • Windows 2000
    Systemy
    win2000_logoPrzede wszystkim Windows 2000 to nie kolejna aktualizacja systemu Windows 95/98, Microsoft wyraźnie podkreśla, że jego najnowszy system operacyjny jest przeznaczony głównie dla użytkowników biznesowych. Jeśli komputera używasz częściej do pracy, Windows 2000 będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem, twoje dane będą o wiele bardziej bezpieczne niż w Windows 95/98, otrzymasz rozbudowane narzędzia zarządzania systemem oraz potężną stabilność (jak na produkty Microsoftu).

Start Mobilne Samsung Galaxy Tab
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab

Tablet Samsung GALAXY to klucz do inspiracji, otwierający jeszcze więcej możliwości.

Tablet GALAXY łączy koncepcję mobilności i komunikacji. Minimalistyczna stylistyka w płaskiej obudowie z łatwością dopasuje się do twojego stylu życia. Doskonałe wrażenia wizualne gwarantuje 7-calowy ekran, będący perfekcyjnym kompromisem pomiędzy mobilnością a funkcjonalnością. Niewielka masa telefonu 380 g sprawia, że jest on niezwykle wygodny i poręczny. Korzystaj z mocy mobilnego przetwarzania danych i prowadzenia komunikacji w stylistyce, u której podstaw leżą minimalizm i mobilność. Wykreuj swój biznesowy wizerunek na nowo, używając tabletu najwyższej jakości.

Nieograniczone możliwości surfowania po Internecie dzięki obsłudze programu Flash 10.1
Nieograniczone możliwości surfowania po Internecie dzięki obsłudze programu Flash 10.1
Dzięki obsłudze programu Flash 10.1,korzystaj z możliwości interaktywnego oglądania zawartości stron internetowych na 7-calowym ekranie.. Pokonaj ograniczenia, które dotychczas uniemożliwiały odwiedzanie niezliczonych stron internetowych wykorzystujących technologię Flash 10.1. Oglądaj interaktywne gry, animacje, rozbudowane aplikacje internetowe, prezentacje, a także inne zasoby multimedialne. Doskonała kompatybilność z większością standardowych protokołów internetowych zapewnia nowe możliwości surfowania po Internecie, przewyższające standardowy dostęp do sieci.

Zintegrowane narzędzie Readers Hub do czytania książek, czasopism i gazet
Zintegrowane narzędzie Readers Hub do czytania książek, czasopism i gazet
Readers Hub to narzędzie, łączące aplikacje do czytania książek, czasopism i gazet. Dzięki niemu możesz zapoznać się z najnowszym bestsellerami, przeczytać kolumnę z opiniami i komentarzami w prasie lub wprowadzić kilka własnych poprawek. Stwórz swoją indywidualną bibliotekę i korzystaj z nieograniczonego dostępu do ulubionych książek za dotknięciem ekranu. Wymiary GALAXY zbliżone do typowych książek w miękkiej okładce sprawiają, że czytanie na 7-calowym ekranie to prawdziwa przyjemność w chwili popołudniowego relaksu.

Komunikacja „twarzą w twarz” z całym zespołem
7-calowy ekran stanowi doskonałe rozwiązanie w zakresie wideokonferencji, umożliwiając spotkanie z całym zespołem po naciśnięciu przycisku. Wypróbuj i wykorzystaj zwiększoną skuteczność komunikacji. Przenieś ją na nowy poziom, umożliwiając bardziej osobiste prowadzenie rozmów biznesowych i prywatnych. Wideokonferencja z tabletu GALAXY to możliwość prowadzenia komunikacji z większą wnikliwością i lepszą percepcją.

Thinkfree
Przygotuj samodzielnie na 7-calowym ekranie dokumenty biurowe, które mogą być oglądane i współdzielone z innymi w dogodnym czasie. Możesz tworzyć arkusze kalkulacyjne, dokumenty Word, pliki pdf i prezentacje PowerPoint w ich oryginalnym formacie.

Bogactwo multimediów
Tablet GALAXY może zostać ogłoszony największym krokiem milowymw kinematografii od czasu wynalezienia popcornu. Możliwość oglądania wideo w pełnej rozdzielczości na 7-calowym ekranie tworzy perfekcyjną platformę do oglądania filmów poza domem. Oprócz tego aplikacja SoundAlive 3D odtwarza dźwięk przestrzenny w systemie 5,1, dając efekty zbliżone do kina lub sali koncertowej.

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas