navimg
  • Windows NT (New Technology)
    Systemy
    Windows_NT_3.1_logoJest to sieciowy system operacyjny firmy Microsoft, produkowany z myślą o wydajnych komputerach i zastosowaniach w przemyśle. W systemie Windows NT (wersja 4.0 oraz wersja 5.0) postawiono przede wszystkim na niezawodność systemu i bezpieczeństwo, oferując sprawdzony i bardzo wygodny interfejs użytkownika pochodzący ze środowiska Microsoft Windows 95 oraz pełną 32-bitowość. Łączy w sobie łatwość użycia i funkcjonalność Windows 95 z niezawodnością i bezpieczeństwem Windows NT.
Start O nas
outsourcing1
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

O nas

 
Comuserv Polska - biuroNasza firma powstała w ubiegłym wieku jako filia Compuserv GmbH Początkowo zajmowaliśmy się drobnymi naprawami i montażem komputerów. W tym czasie zdobyliśmy wiele doświadczeń w zakresie różnego rodzaju napraw urządzeń komputerowych. Przez czas istnienia firmy zdobyliśmy też zaufanych partnerów.
Dziś, wraz z rosnącymi potrzebami Naszych Klientów, dbając o nich i wychodząc im naprzeciw zajmujemy się szeroko pojętym serwisem systemów komputerowych i kas fiskalnych. Właśnie dzięki naszym doświadczeniom potrafimy Klientom zapewnić sprzęt najlepszej jakości oraz perfekcyjne wykonanie usług.

Serwis komputerówJednym z naszych głównych partnerów jest znana sieć hipermarketów OBI do której dostarczamy urządzenia systemów i sieci komputerowych. Prowadzimy tam opiekę nad tymi urządzeniami, a także dokonujemy wszelkich bieżących napraw.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy IBM w zakresie sprzedaży oraz przeglądów, konserwacji i napraw systemów IBM POS oraz drukarek kasowych IBM.
Przez wykonywanie takich zaawansowanych usług, nasz perosnel zdobył duże doświadczenie w naprawach urządzeń elektronicznych, co pozwoliło nam na uruchomienie serwisu monitorów, płyt głównych, zasilaczy impulsowych i innych peryferii, jak drukarki czy skanery.
Od kilku lat posiadamy autoryzację WYSE w zakresie gwarancyjnych i pogwarancyjnych naprawy terminali Zajmujemy się też naprawą skanerów i drukarek kodów kreskowych takich firm, jak DATALOGIC, SYMBOL i WELCH ALLYN.
Serwis drukarekSpecjalizujemuy się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych drukarek laserowych HP, KYOCERA i LEXMARK, a także dostarczamy do nich materiały eksploatacyjne. Oprócz tego naprawiamy drukarki igłowe takie jak EPSON, OKI, także atramentowe HP czy LEXMARK. Potrafimy regenerować głowice drukarek igłowych oraz naprawiać uszkodzenia mechanizmów wewnętrznych drukarek - ogólnie, wykonujemy kompleksowe konserwacje i naprawy tego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
Montujemy sieci komputerowe, a także serwery do nich, zgodnie z wymaganiami Naszych Klientów. Dostarczamy do nich najlepsze oprogramowanie systemowe, użytkowe i programy antywirusowe znanych firm, jak Microsoft czy Symantec. Komponenty urządzeń komputerowych pochodzą markowych producentów: ASUS, SOYO, GIGABYTE, ADAPTEC, HP, COMPAQ, INTEL, AMD, SYMBOL, LG czy NEC, jak też wielu, wielu innych.
Projektujemy oraz budujemy serwisy internetowe wykorzystując najnowsze technologie. Prowadzimy hosting portali w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności.

 

 

 

Compuserv Polska

1.10.2016
- 16 lat istnienia

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas