Start Oprogramowanie AVG Anti-Virus 2011
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Sunker Elite One

Sunker Elite One

 Nasza cena 
YOSAN PRO-110

YOSAN PRO-110

 Nasza cena 
ONWA K6122

ONWA K6122

 Nasza cena 
Midland 278

Midland 278

 Nasza cena 
 
Albrecht AE 4200

Albrecht AE 4200

 Nasza cena 
ALAN 199A

ALAN 199A

 Nasza cena 
ALAN 48 PLUS

ALAN 48 PLUS

 Nasza cena 
TTI TCB-881 DSS

TTI TCB-881 DSS

 Nasza cena 
Alan 109

Alan 109

 Nasza cena 
Harry III ASC

Harry III ASC

 Nasza cena 
Johnny III ASC

Johnny III ASC

 Nasza cena 
Alan 78 plus

Alan 78 plus

 Nasza cena 
...
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

AVG Anti-Virus 2011

Roczna licencja - 117 PLN
Wyjątkowa ochrona, która nigdy nie przeszkodzi Ci w pracy
Program AVG Anti-Virus zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed najbardziej zaawansowanymi współczesnymi zagrożeniami. Korzystaj z czatów i wymieniaj pliki bez ryzyka. Gdy grasz lub oglądasz filmy, Twój antywirus nie będzie zawracał Ci głowy.

Przeglądanie i przeszukiwanie stron internetowych bez ryzyka Ochrona w czasie rzeczywistym zapewniana przez składnik AVG LinkScanner®

Funkcja AVG Search-Shield umieszcza ocenę bezpieczeństwa obok każdego wyniku wyszukiwania, informując Cię o tym, które linki są godne zaufania, natomiast AVG Surf-Shield sprawdza witryny internetowe w czasie rzeczywistym, identyfikując szkodliwe strony jeszcze przed ich odwiedzeniem.

Składnik AVG Search-Shield współpracuje m.in. z przeglądarkami Google, Yahoo!, Bing, umieszczając ocenę bezpieczeństwa obok każdego wyświetlonego linku, dzięki czemu wiesz, które strony są godne zaufania, a których należy unikać. W przypadku wykrycia czegoś podejrzanego, uniemożliwia odwiedzenie szkodliwej strony. Składnik AVG Surf-Shield aktywnie sprawdza witryny internetowe w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy klikasz link lub wprowadzasz adres internetowy bezpośrednio w przeglądarce.

Chroń swój komputer, korzystając z sieci społecznościowych Ochrona sieci społecznościowych AVG

Automatycznie, w czasie rzeczywistym sprawdza linki udostępniane w serwisach Facebook i MySpace, dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim znajomym. NOWOŚĆ!

Ochrona sieci społecznościowych AVG to nowość dostępna jedynie w systemie AVG 2011. Linki udostępniane w serwisach Facebook i MySpace są automatycznie sprawdzane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim znajomym. Ochrona sieci społecznościowych jest aktywowana zaraz po instalacji systemu AVG — nie ma potrzeby dostosowywania żadnych ustawień konta ani aplikacji.

Bezpieczne pobieranie i udostępnianie plików oraz korzystanie z czatów Ochrona Sieci AVG™

Pobieraj i udostępniaj pliki bez ryzyka infekcji. Ochrona działa również podczas wymiany plików za pośrednictwem czatów.

Ochrona Sieci AVG™ pozwala na pobieranie, współdzielenie i wymianę plików bez ryzyka infekcji dzięki sprawdzaniu ich zarówno za pomocą silnika skanującego systemu AVG, jak i technologii LinkScanner. Ochrona działa również podczas wymiany plików za pomocą programów ICQ, MSN i Yahoo! Instant Messenger.

Pomoc techniczna

W razie problemów możesz liczyć na wsparcie ze strony naszego wyspecjalizowanego zespołu pomocy technicznej.

Standardowa pomoc techniczna jest zawsze dostępna dla wszystkich użytkowników produktów AVG. Obejmuje ona możliwość wysłania pytania pocztą e-mail oraz przeszukiwania naszych działów FAQ i przeglądania Bazy wiedzy, w których można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.

Ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami Technologia AVG Protective Cloud, sieć AVG Community Protection Network i składnik AVG Anti-Spyware

Podstawowe warstwy ochrony systemu AVG trzymają z daleka nawet najbardziej zaawansowane zagrożenia i nie pozwalają na ich rozprzestrzenianie.

Technologia AVG Protective Cloud, nowość dostępna od wersji 2011, stale przeprowadza w internecie testy „in the cloud", aby identyfikować najnowsze zagrożenia. Po ich wykryciu znajdujemy dla nich odpowiednie rozwiązania i niemal natychmiast aktualizujemy system AVG na Twoim komputerze.

Sieć AVG Community Protection Networkto nowość w wersji AVG 2011. Jest to swego rodzaju straż sąsiedzka, zapewniająca bezpieczeństwo wszystkim członkom społeczności. Informacje o najnowszych zagrożeniach są zbierane od klientów, którzy zdecydowali się wziąć udział w naszym programie udoskonalania produktów, a następnie publikowane w społeczności, aby wszystkim umożliwić dostęp do najlepszej możliwej ochrony.

Składnik AVG Anti-Spyware zapewnia ochronę przed oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym. Zazwyczaj tego typu programy bardzo trudno usunąć, dlatego skupiamy się przede wszystkim na tym, aby nie dostały się na Twój komputer.

Rozrywka bez przeszkódTryb gry systemu AVG

Bezproblemowa ochrona, która pracuje w tle, gdy Ty grasz lub oglądasz filmy.

Działanie i ochrona non-stop. Nie ma potrzeby uruchamiania zaplanowanych aktualizacji ani skanów, ponieważ tryb gry pracuje w tle, zapewniając, że żadne irytujące komunikaty nie będą Ci przeszkadzały w zabawie. Jest szybki, dyskretny, efektywny i nieprzerwanie wyszukuje potencjalne zagrożenia.

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas