Start Oprogramowanie AVG Internet Security 2011
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Sunker Elite One

Sunker Elite One

 Nasza cena 
YOSAN PRO-110

YOSAN PRO-110

 Nasza cena 
ONWA K6122

ONWA K6122

 Nasza cena 
Midland 278

Midland 278

 Nasza cena 
 
Albrecht AE 4200

Albrecht AE 4200

 Nasza cena 
ALAN 199A

ALAN 199A

 Nasza cena 
ALAN 48 PLUS

ALAN 48 PLUS

 Nasza cena 
TTI TCB-881 DSS

TTI TCB-881 DSS

 Nasza cena 
Alan 109

Alan 109

 Nasza cena 
Harry III ASC

Harry III ASC

 Nasza cena 
Johnny III ASC

Johnny III ASC

 Nasza cena 
Alan 78 plus

Alan 78 plus

 Nasza cena 
...
Uwaga
 • Deklaracja prywatności

  Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

AVG Internet Security 2011

Roczna licencja 175 PLN

Całkowita ochrona w każdej sytuacji

Produkt AVG Internet Security zapewnia wielowarstwową ochronę w każdej sytuacji, co oznacza, że nie musisz się martwić kradzieżą danych osobowych, wirusami ani niebezpiecznymi stronami internetowymi.

Dzięki technologii AVG Protective Cloud i sieci AVG Community Protection Network, możemy zbierać informacje o najnowszych zagrożeniach i udostępniamy je członkom naszej społeczności, aby zapewnić każdemu najlepszą możliwą ochronę.

 • Bezpieczne zakupy i bankowość online dzięki Zaporze AVG, oraz składnikom AVG Anti-Spam i AVG Identity Protection™
 • Bezpieczeństwo w sieciach społecznościowych dzięki Ochronie sieci społecznościowych AVG — NOWOŚĆ!
 • Przeglądanie i przeszukiwanie stron internetowych bez ryzyka dzięki ochronie w czasie rzeczywistym, zapewnianej przez składnik AVG LinkScanner®

Zakupy i bankowość online bez ryzykaZapora AVG (udoskonalona w wersji AVG 2011) i składnik AVG Identity Protection™

Dostarcza dodatkowych warstw ochrony, zapewniając bezpieczeństwo Twoich prywatnych danych.

Zapora systemu AVG chroni Cię przed szkodliwymi atakami, sprawdzając komunikację na wszystkich portach sieciowych. Rozpoznaje wszystkie próby włamania się do systemu i natychmiast je blokuje, zapewniając bezpieczeństwo Twojego komputera i Twoich prywatnych danych.

AVG Identity Protection™ stanowi zewnętrzną warstwę zabezpieczającą zapewniającą bezpieczeństwo Twoich danych osobowych dzięki ochronie haseł, numerów kart kredytowych i innych cennych informacji. Wykorzystuje on najnowsze technologie behawioralne do identyfikowania oprogramowania, które zachowuje się nietypowo i mogłoby wyrządzić szkody w Twoim systemie. Po wykryciu takiego zagrożenia, AVG IDP natychmiast zatrzymuje jego działanie.

Blokowanie spamerów i oszustówAVG Anti-Spam

Oznacza wszystkie niechciane wiadomości e-mail jako spam, chroniąc Cię przed oszustami internetowymi i zaśmiecaniem skrzynki pocztowej.

AVG Antispam sprawdza wszystkie przychodzące wiadomości e-mail i oznacza te niechciane jako spam, chroniąc Cię przed oszustwami internetowymi. System AVG 2011 teraz współpracuje również z programem Microsoft Outlook 2010, umieszczając w nim specjalny pasek narzędzi, który chroni Twoją skrzynkę pocztową przed zaśmieceniem.

Bezpieczne pobieranie plików i korzystanie z czatówOchrona Sieci AVG™

Pobieraj i udostępniaj pliki bez ryzyka infekcji. Ochrona działa również podczas wymiany plików za pośrednictwem czatów.

Składnik Ochrona Sieci AVG™ pozwala na pobieranie, współdzielenie i wymianę plików bez ryzyka infekcji dzięki sprawdzaniu wszystkich plików zarówno przez silnik skanujący systemu AVG, jak i przez technologię LinkScanner. Ochrona działa również podczas wymiany plików za pomocą programów ICQ, MSN i Yahoo! Instant Messenger.

Chroń swój komputer w sieciach społecznościowychOchrona sieci społecznościowych systemu AVG

Automatycznie, w czasie rzeczywistym sprawdza linki udostępniane w serwisach Facebook i MySpace, dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim znajomym. NOWOŚĆ!

Ochrona sieci społecznościowych AVG to nowość dostępna jedynie w systemie AVG 2011. Linki udostępniane w serwisach Facebook i MySpace są automatycznie sprawdzane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim znajomym. Ochrona sieci społecznościowych jest aktywowana zaraz po instalacji systemu AVG — nie ma potrzeby dostosowywania żadnych ustawień konta ani aplikacji.

Pomoc techniczna i wsparcie

W razie problemów możesz liczyć na wsparcie ze strony naszego wyspecjalizowanego zespołu pomocy technicznej.

Standardowa pomoc techniczna jest zawsze dostępna dla wszystkich użytkowników produktów AVG. Obejmuje ona możliwość wysłania pytania pocztą e-mail oraz przeszukiwania naszych działów FAQ i przeglądania Bazy wiedzy, w których można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.

Szybsze i inteligentniejsze skanowanieInteligentny skaner AVG pracuje, kiedy Ty odpoczywasz

Skanowanie w systemie AVG 2011 jest przeprowadzane 3 razy szybciej niż w poprzednich wersjach. Inteligentny skaner AVG pracuje, gdy przebywasz z dala od komputera. Kiedy wracasz, przełącza się w tryb niskiego priorytetu.

Inteligentne skanowanie AVG nie będzie Ci przeszkadzać ani w pracy, ani w zabawie. Skanowanie odbywa się w trybie wysokiego priorytetu, gdy przebywasz z dala od komputera, i przełącza się w tryb niskiego priorytetu (który minimalizuje zużycie zasobów systemowych), za każdym razem, gdy poruszysz myszą lub naciśniesz dowolny klawisz na klawiaturze. Skany są również przeprowadzane dużo szybciej, ponieważ Inteligentny skaner AVG nie traci czasu na skanowanie zaufanych plików, które zostały uznane za bezpieczne.

Ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniamiTechnologia AVG Protective Cloud, sieć AVG Community Protection Network i składnik AVG Anti-Spyware

Podstawowe warstwy ochrony systemu AVG trzymają z daleka nawet najbardziej zaawansowane zagrożenia i nie pozwalają na ich rozprzestrzenianie.

 • Technologia AVG Cloud, nowość dostępna od wersji 2011, stale przeprowadza w internecie testy „in the cloud", aby identyfikować najnowsze zagrożenia. Po ich wykryciu znajdujemy dla nich odpowiednie rozwiązania i niemal natychmiast aktualizujemy system AVG na Twoim komputerze.
 • Sieć AVG Community Protection Network to nowość w wersji AVG 2011. Jest to swego rodzaju straż sąsiedzka, zapewniająca bezpieczeństwo wszystkim członkom społeczności. Informacje o najnowszych zagrożeniach są zbierane od klientów, którzy zdecydowali się wziąć udział w naszym programie udoskonalania produktów, a następnie publikowane w społeczności, aby wszystkim umożliwić dostęp do najlepszej możliwej ochrony.
 • Składnik AVG Anti-Spyware zapewnia ochronę przed oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym. Zazwyczaj tego typu programy bardzo trudno usunąć, dlatego skupiamy się przede wszystkim na tym, aby nie dostały się na Twój komputer.
 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer

Odwiedziło nas