Start Hardware Intel Core2 Quad
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Intel Core2 Quad

Intel-Core-2-Quad-LogoProcesor Intel® Core™2 Quad oferuje najbardziej rozwiniętą technologię. W oparciu o nową mikroarchitekturę Intel® Core™ procesor Intel Core 2 Quad zapewnia cztery kompletne rdzenie wykonawcze pracujące w pojedynczym procesorze, dostarczając bezprecedensową wydajność i szybką reakcję w wielowątkowych i wielozadaniowych środowiskach używanych w firmach i domu.


Procesor Intel Core 2 Quad obsługuje cztery kompletne rdzenie wykonawcze. Więcej instrukcji wykonywanych na cykl zegara, krótsze i szersze polecenia szybszego uruchamiania potoków oraz ulepszone tory magistrali do szybszego przetwarzania danych w systemie.
Powiększający się zestaw wielowątkowych, multimedialnych aplikacji, w tym do tworzenia cyfrowej zawartości jest doceniany przez użytkowników mogących szybciej wykonywać zadania. Zwiększona wizualizacja i realizm gier dzięki rozdzieleniu wykonywanych równolegle zadań takich jak sztuczna inteligencja, modele fizyczne i renderowanie na każdy z czterech kompletnych rdzeni wykonawczych

Cache

Szybkość
zegara

Magistrala
FSB

Cztery rdzenie

Intel® VT±

Udoskonalona
technologia Intel SpeedStep®

Intel® 64Φ

Execute
Disable
Bit°

Technologia w procesie 65 nm

Procesor Intel® Core™2 Quad Q6600

8 MB L2¹

2,40 GHz

1066 MHz

 

 

 

 

 

 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer