Start Rozwiązania
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Hardware

TV Rewolucja

TELEWIZOR JAKO CENTRUM ROZRYWKI

smart_tv_android    Android TV BOX

Więcej…

 

Upgrade komptera

Wymień stary silnik na nowy!
ASRock mATXNowy komputer to wciąż duży wydatek. Jednak nie wszystko w komputerze trzeba wymieniać aby sprawował się jak nowy. Podstawowym podzespołem jest płyta główna oraz procesor. Niekiedy trzeba wymienić też i pamięć operacyjną gdy stara nie spełnia wymagań nowej płyty. Ale to koszt zdecydowanie mniejszy.

Więcej…

 

Intel Core i7

Intel_Core_i7_logo_01Intel Core i7 to rynkowa nazwa najnowszych procesorów w ofercie Intela, procesorów bazujących na nowej architekturze i współpracujących z nową podstawką - LGA1366. Procesor o kodowej nazwie Nehalem to następca produkowanych obecnie układów Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad z rdzeniem Penryn.

Więcej…

 

Intel Core2 Quad

Intel-Core-2-Quad-LogoProcesor Intel® Core™2 Quad oferuje najbardziej rozwiniętą technologię. W oparciu o nową mikroarchitekturę Intel® Core™ procesor Intel Core 2 Quad zapewnia cztery kompletne rdzenie wykonawcze pracujące w pojedynczym procesorze, dostarczając bezprecedensową wydajność i szybką reakcję w wielowątkowych i wielozadaniowych środowiskach używanych w firmach i domu.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer