Start Technologie Ncomputing
Uwaga
  • Deklaracja prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, że możemy umieścić te typy plików cookie na Waszym urządzeniu.

Ncomputing

Spis treści
Ncomputing
Biznes
Biblioteki
Wszystkie strony

ncomp_logoNComputing pozwala każdej organizacji wykorzystać skrywany potencjał dzisiejszych komputerów PC, dzięki czemu dostęp do technologii komputerowej jest opłacalny i wydajny. Tysiące szkół i instytucji biznesowych na całym świecie właśnie w tej chwili obniżają koszty dzięki naszym rozwiązaniom, dzięki czemu mogą zapewnić dostęp do komputera i Internetu większej ilości swoich uczniów i pracowników.

Edukacja
ncomp_eduNComputing pozwala szkołom i uczelniom wyższym dzielić moc jednego komputera PC pomiędzy nawet 10 użytkowników działających w tym samym czasie...

Bez względu na to czy pracujesz w dużej szkole z tysiącami uczniów, czy w małej, prywatnej szkole z jedynie setką dzieci, możesz spotkać kilka zniechęcających wyzwań związanych z administracją komputerami w laboratoriach i klasach:

Niski budżet, co przekłada się na przestarzały sprzęt lub jego małą ilość. W obydwu przypadkach nauczyciele i studenci cierpią;
Zarządzanie sprzętem w wielu przypadkach jest sporym wyzwaniem dla szkół o ograniczonym personelu IT;
Mała powierzchnia laboratoriów komputerowych i okablowania skutecznie ogranicza dostęp do komputerów dla większej ilości uczniów.

Produkty NComputing serii X mogą stawić czoła wszystkim tym wyzwaniom dzięki lekcji, której nauczyliśmy się już pierwszego dnia szkoły - dzielenia. Dzieląc niewykorzystaną moc komputera PC nawet siedmiu uczniów może jednocześnie korzystać z jednego komputera. W ten sposób 35 miejsc w pracowni komputerowej wymaga jedynie 5 komputerów PC.

Kluczowe korzyści

obniżenie kosztów zakupu sprzętu komputerowego;
zmniejszenie ilości sprzętu i stopnia jego skomplikowania;
mniejsze o 90% zużycie energii elektrycznej;
kontrola aktywności uczniów;
lepsza organizacja miejsca w pracowni komputerowej - nawet 50% więcej uczniów z dostępem do komputera i Internetu;

ncomp_l200

Jak to działa?

Seria X składa się z karty PCI, którą umieszczamy w slocie PCI na płycie głównej komputera. Karta ta posiada 3 porty RJ45, z których każdy łączy się z terminalem dostępowym X300. Do terminala podłączamy standardowe urządzenia peryferyjne, takie jak klawiatura, monitor i myszka.
Do tego samego komputera (jeżeli płyta główna na to pozwala) można podłączyć drugą kartę X300 tak, że nawet do 7 uczniów (jeden na komputerze głównym, 3 na każdej podłączonej do niego stacji) może pracować z wykorzystaniem tego samego, pojedynczego komputera głównego. Tak jak wszystkie produkty NComputing karty X300 współpracują z obecnie używanymi systemami i umożliwiają korzystanie z wszystkich funkcji komputera.

NComputing X300 umożliwia instalację oprogramowania NControl, które pozwala nauczycielom i administratorom sieci kontrolować aktywności uczniów. Nauczyciele mogą również wysyłać wiadomość ostrzegawczą, a nawet przejąć kontrolę nad komputerem ucznia, jeśli wykonuje on zabronione czynności. 

Free HotSpots

Serwis CB Radio

cb_radio


Projektowanie stron

portal_logo

GPS dla wszystkich

moving_map

Portal Demo

uniwer